Monthly Archive:: Lipiec 2017

Pomyślna reklama wizualna

Od dawna wiadomo, że reklama jest dźwignią biznesu. Jednak w dzisiejszym świecie przybiera to jeszcze intensywniejsze znaczenie – zewsząd widoczne są rozmaite techniki marketingowe, a konkurencja nigdy nie śpi…

Moja koncepcja MLM – przepływy pieniężne

Już niedługo będzie dostępna moja nowa książka pt. „Moja koncepcja MLM – przepływy pieniężne”.

Uwierz w siebie. Bardziej

Książka “Uwierz w siebie. Bardziej” to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która choć raz pomyślała – nie dam rady, nie wierzę w siebie, jestem niewystarczająco dobra. Marta Kaim w swojej najnowszej, trzeciej już książce, dzieli się z czytelniczkami swoją historią i doświadczeniem. Z empatią i zrozumieniem motywuje do uwierzenia w prawdziwą siebie. Dzięki tej książce:

Medytuj, jedz i biegaj

Ciało człowieka XXI w. jest bardzo często słabe, a umysł zaśmiecony natłokiem zbędnych informacji i mnóstwem zmartwień.Sposób funkcjonowania współczesnych ludzi sprawia, że całkowiciezapominają oni o tym, co w życiu ważne. Skupieni na tabelkach i wykresach, które potrafią namiętnie obserwować nawet po kilkanaście godzin dziennie, przestają zwracać uwagę na fundamentalne potrzeby własnych ciał i umysłów.Taka postawa

Płatna reklama na Facebooku

O tym, że można samodzielnie ustawić sobie płatną reklamę na Facebooku, wiadomo nie od dziś.

Sposoby na automatyzacje sprzedaży plików

Choć wydawać się to może niemożliwe, wiele działań online można już zautomatyzować i to w dużej części.

Wózek głęboko spacerowy

W dzisiejszych czasach rodzice bardzo dbają o to, aby ich dziecko miało się dobrze. To bardzo ważne, kiedy chcemy zrobić dobre wrażenie na okolicznych ludziach. Dziecko powinno czuć się kochane i chciane. Jakie są najlepsze wózki na rynku? Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego wózka?

Skąd brać dobrej jakości teksty?

Znalezienie dobrej oferty na nowe treści nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli chcemy, żeby były one dobrej jakości.

Kluczowe elementy udanej konferencji, czyli na co zwrócić uwagę, aby odnieść sukces?

Organizujesz konferencję dla większej ilości osób i chciałbyś, aby efekt końcowy zwalał z nóg

Suplementowanie potasu a sport

Potas jest bardzo potrzebnym nam mikroelementem. Wspomaga nasze dobre samopoczucie i wspomaga walkę z uciążliwymi kurczami łydek. Niewiele osób jednak wie, że potas powinien być składnikiem diety również zawodowych sportowców, ponieważ częściej kojarzony jest jako składnik suplementów wyłącznie dla osób starszych. Potas ma jednak wiele zastosowań w sporcie.