Czy kryptowaluty przetrwają kolejne ataki?

Wielką furorę w internecie zrobiły ostatnio tak zwane kryptowaluty. Kopaniem tej waluty zajęło się miliony ludzi z całego świata. Okazało się, że ten sposób to szybki zarobek za niewielki wkład czasu. Bardzo spodobał się szczególnie brokerom i inwestorom. Ludzie zaczęli się naprawdę mocno wzbogacać na tej niby walucie.

Jednocześnie wielkie firmy brokerskie i giełdy zaczęły bardzo dużo tracić. Z tego powodu ludzie którzy trzymają władzę nad giełdami i inwestycjami zaczęli się martwić, że i oni stracą. Stąd teraz wielkie oburzenie i niechęć do kryptowalut przez tych ludzi. Chcą oni po prostu, żeby normalni ludzie przestali kopać bitcoiny i zaczęli inwestować na giełdzie. Niestety dla brokerów ludzie dalej kopią, mimo, że te waluty spadają z ceny. Ciekawy jestem jak się potoczy sprawa kryptowalut. Zrobiła wielkie szum wokół siebie, aby trochę przycichnąć. Czy przycichła na dobre? Osobiście uważam, że nie. Jeszcze nie raz usłyszymy, że ktoś wymieniając bitcoiny zarobił fortunę. Pamiętajmy tylko, że nie każdy może to robić, mimo wszystko trzeba mieć jakąś wiedzę na ten temat.

My ze swojej strony radzimy zwrócić uwagę także na taką walutę, która nosi nazwę Experty EXY, zachęcamy do jej zakupu, gdyż będzie możliwe dokonywanie nią płatności w nowo powstałej aplikacji, przeznaczonej dla ekspertów, zajmujących się szkoleniami innych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *