Czy wiesz, jak działa dropshoping?

Być może ta nazwa kojarzy Ci się z możliwością prowadzenia sklepu online, bez konieczności posiadania własnego towaru. I tak jest w rzeczywistości. Chodzi o to, że jest on wysyłany bezpośrednio z hurtowni, ale pewnego wydzielonego składu np. magazynu. Pozwala to, osobie zajmującej się promocją skupić swoje działania wyłącznie na promowaniu sklepu, ale nie musi się już ona zajmować pakowaniem, wysyłką, ani nawet tym przejmować. Zajmuje się tym zupełnie inna firma, to która ma za zadanie dotaczać towary szybko, tanio i na czas.

Koszty sklepów
W sieci można znaleźć wiele ofert sklepów, które oferują gotowe rozwiązania, z możliwością podpięcia hurtowni. Działa to za pomocą plików, które są wgrywane do takiego sklepu, a łączy się go z hurtowniami, niejako automatycznie. Jak to działa?
Tak, że można sprzedawać towar, którego fizycznie się nie posiada, przez podawanie linka do swojego sklepu online, a w efekcie po zakupie przez kogokolwiek jest on wysyłany bezpośrednio od producenta, albo z hurtowni. Sam posiadacz takiego sklepu nie ma dostępu do przesyłki, a jedynie zarabia ustaloną marżę. Takie rozwiązanie może kosztować od kilku tysięcy do kilkunastu rocznie, ale przy właściwym podejściu, pozwala także dobrze zarabiać.

Gotowy system biznesu
To połączenie kilku kwestii, na przykład nauki robienia zakupów we własnym sklepie, nauki przedsiębiorczości, ale także z całym systemem działania. Gotowy system działa zawsze tak samo, dla każdej nowej osoby, która skorzysta z takiego rozwiązania. Ponad to jest to dużo tańszy system i pozwala uzyskać dobrej jakości produkty już na początku. To znaczy w momencie wejścia do biznesu. Więcej o systemie na stronie https://edupro.pl/

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kanał na YouTube a Marketing Firmy
Odbierz już teraz

Dowiedz się po co prowadzić kanał na YouTube
- Jak rozpocząć pracę z kanałem YT
- Jak założyć kanał na YouTube?
- Poradnik Początkującego YouTubera
- Jak stworzyć kanał youtube
http://wideopro.anita-zielke.pl/