Dużo biżuterii srebrnej i szkolenia biznesowe

Posiadanie dużej ilości biżuterii, to coś zupełnie normalnego dla pań, które cenią sobie swobodę wyboru. Do pracy zakładamy raczej delikatne bransoletki, łańcuszki oraz kolczyki. Ta biżuteria bywa bardzo delikatna, kobieca i mało widoczna. Także na spotkania biznesowe, preferowana jest raczej niezbyt duża jej ilość.

Po godzinach pracy

Wtedy można już pozwolić sobie na nieco więcej, w tym czasie przebieramy się raczej w stroje wieczorowe, a biżuteria może już nieco bardziej rzucać się w oczy. Poza tym w blasku ciemnego światła, dużo ładniej ona połyskuje. Można się wtedy poczuć nieco bardziej wyjątkowo, niczym stąpające po czerwonym dywanie gwiazdy Hollywood.

Dodatkowe możliwości

Oprócz posiadania dużej ilości biżuterii, a także cieszenia się jej różnymi modelami, można także dzielić się wiedzą na jej temat z koleżankami. Istnieje możliwość zarabiania na poszczególnych sztukach od 20 do 35 %. Już teraz warto zaopatrzyć się w starter i pokaźną ilość srebra dla siebie, zwłaszcza, że to będzie w najbliższym czasie droższe.

Co w pakiecie za 97 zł

12 sztuk biżuterii srebrnej o próbie 925, a ponadto numer ID w systemie, dzięki któremu można będzie zamawiać nowe pakiety. Będzie tam, także gratisowy wisiorek oraz inne bonusy, takie jak szkolenia wideo np. sprzedażowe.

Więcej na temat pakietu startowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kanał na YouTube a Marketing Firmy
Odbierz już teraz

Dowiedz się po co prowadzić kanał na YouTube
- Jak rozpocząć pracę z kanałem YT
- Jak założyć kanał na YouTube?
- Poradnik Początkującego YouTubera
- Jak stworzyć kanał youtube
http://wideopro.anita-zielke.pl/