Jak pozyskiwać domeny z ruchem?

Podstawowe pytania, to czy takie są, a także jaka jest jakość takiego ruchu. Najważniejsze przecież, aby był to ruch tak zwany organiczny, czyli wartościowy, a sama domena dobrze się kojarzyła. Na to jednak nie ma gwarancji, są jednak sposoby na ograniczenie ryzyka, a także dobry zakup.

Słomiany zapał

Niektórzy użytkownicy sieci, mają coś w rodzaju takiego właśnie zapału, nieco słomianego. Na samym początku wydaje im się, że zarejestrują domenę i zawojują świat, a potem okazuje się, że wymaga to zbyt wiele zaangażowania oraz innego rodzaju działań, które bywają dość nudne i wymagają sporo czasu. Tak się często kończą marzenia o super portalu z niewyobrażalnie dużym natężeniu ruchu organicznego, a także niebotycznych cenach za reklamę na nich.

Zrób to sam

Odpowiedź jest jedna, dużo więcej i w lepszej jakości, możesz zrobić samodzielnie, wspomagając się co jakiś czas płatną reklamą, chociażby zamawiając kampanie reklamowe, rejestrując się jako reklamodawca. Ceny pojedynczych wpisów sponsorowanych zaczynają się już od około 25 zł.

Raz na długi czas

Robiąc działania promocyjne swojej domeny, zyskujesz coś więcej, niż tylko jednorazowy ruch, w ten sposób można pozyskać użytkowników na bardzo długo, a nawet na zawsze, zwłaszcza jeśli dodajesz na swojej stronie dość ciekawe i wartościowe treści, nigdzie więcej nie publikowane, nazywane unikatowymi.

Nie musisz pisać sam

Nie mając pojęcia, o tym co to jest tekst ekspercki, ale zajmując się promowaniem własnego biznesu, można coś takiego zlecić nawet za kilkanaście złotych. Ten dla kogo pasją stał się copywriting seo teksty eksperckie, z pewnością pomoże w promowaniu Twojej strony, gdyż takie teksty można umieścić w panelu reklamodawcy, wraz ze swoją stopką autorską, czyli linkiem do promowanej strony. Kiedy ktoś z użytkowników pobierze Twoją treść, ma obowiązek opublikować ją w całości, czyli wraz ze wszystkimi odnośnikami oraz stopką. To też, może przynieść dodatkowy, a co ważniejsze wartościowy ruch na Twoją domenę. Należy jednak pamiętać, że to praca twórcza, a proces ciągły.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kanał na YouTube a Marketing Firmy
Odbierz już teraz

Dowiedz się po co prowadzić kanał na YouTube
- Jak rozpocząć pracę z kanałem YT
- Jak założyć kanał na YouTube?
- Poradnik Początkującego YouTubera
- Jak stworzyć kanał youtube
http://wideopro.anita-zielke.pl/