Motywacja do blogowania – grupa na FB

Taką nazwę nadałam grupie na facebooku, do której każdy może dołączyć.
Blogowanie, to fajna sprawa, pozwala nie tylko wyrażać siebie, jako twórce, ale dodatkowo dzielić się swoją pasją, spostrzeżeniami z innymi użytkownikami. Bywają jednak takie momenty, kiedy motywacja do działania i entuzjazm spadają, a jak wiadomo, aby blogować, trzeba dalej trwać w swoich postanowieniach i kontynuować działania.

Cel grupy

Celem grupy jest wzajemne dzielenie się swoimi blogami i nowymi wpisami. Każdego dnia dodaję także motywujące i inspirujące do działania cytaty znanych myślicieli. Staram się także nieco rozwinąć te myśli, tak aby jeszcze bardziej były w stanie nas motywować, a także pomagały nam nieco w osiąganiu własnych celów.

Blogowanie, jako biznes

Chociaż celem blogowania, nie jest zarabianie, każdy z nas musi jeść, mieć na rachunki, a także dąży, do jako takiej stabilizacji finansowej, ma plany, marzenia oraz cele które sobie sam ustalił. Blogowanie może w tym pomóc, bo na dobrze prowadzonym blogu, można zamieszczać reklamy, a także wpisy sponsorowane. Jak można przeczytać w jednym z moich artykułów, stawki za nie są czasem bardzo wysokie, co może przybliżać samego blogera do konkretnego celu, może zakupu nowego sprzętu, albo spędzenia wakacji w ciekawym miejscu.

Więcej treści na moim blogu https://anita-zielke.pl

Link do grupy motywacyjnej https://www.facebook.com/groups/1692059697551406/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kanał na YouTube a Marketing Firmy
Odbierz już teraz

Dowiedz się po co prowadzić kanał na YouTube
- Jak rozpocząć pracę z kanałem YT
- Jak założyć kanał na YouTube?
- Poradnik Początkującego YouTubera
- Jak stworzyć kanał youtube
http://wideopro.anita-zielke.pl/