Okazja dla przedsiębiorczych, czyli połączenie franczyzy z dropshipingiem

Stworzenie lukratywnego biznesu, to marzenie wielu przedsiębiorców, a jeśli da się jeszcze zautomatyzować niektóre elementy, można oszczędzić na kosztach i czasie.

Biznes sieciowy, czyli lepszy model

To połączenie dwóch modeli biznesu: franczyzy oraz dropshipingu. Franczyza, to użyczenie marki, a także gotowego sposobu działania firmy. Dzięki niej można dowiedzieć się, jak skutecznie prowadzić marketing, ale także docierać do właściwej grupy odbiorców oraz poznać sposoby działania, o których być może początkujący przedsiębiorcy nie wiedzą, albo nie wszystko rozumieją. Taki model biznesu pozwala na zaoszczędzenie na przykład nauki na błędach, kosztem zaś jest konieczność dokonywania opłat w skali miesiąca, za gotowy sposób działania, logo oraz wszystkie elementy związane z marką.

Dropshipping z kolei, to taki model logistyczny, w którym funkcjonuje sprzedaży przez internet. Z tym, że sam sprzedający nie musi się już martwić o proces wysyłki towaru, a jego działanie ogranicza się do promowania swojego sklepu, albo sklepu głównego, za pomocą linka afiliacyjnego. Ma to za zadanie możliwość sprawdzenia, komu należy się prowizja od tej, konkretnej sprzedaży. Główną zaletą takiego sposobu działania, to oszczędzanie na kosztach, między innymi magazynowych, ale także czasu, związanego z przygotowaniem takiej wysyłki i pakowaniem. To także możliwość skupienia się na negocjowaniu umów, pozyskiwania partnerów i zwiększenia własnych przepływów pieniężnych dzięki zarabianej w ten sposób prowizji.

Co jest lepszego w biznesie sieciowym?

Jak już wspomniałam, franczyza wiąże się z koniecznością dokonywania opłat miesięcznych, a te w tradycyjnym modeli biznesu mogą sięgać od kilku tysięcy do kilkunastu w skali miesiąca. Aby więc skorzystać z franczyzy, wymagany jest duży kapitał własny na samym początku, do tego dojść może także zatowarowanie, a w biznesie sieciowym, te koszty są znacznie mniejsze, praktycznie zerowe, co zaraz wyjaśnię.

Własne zakupy u siebie w sklepie

To jest właśnie klucz, a także największa zaleta biznesu sieciowego, gdyż dokonywane opłaty w skali miesięcznej, to robienie zakupów u siebie, a przez to możliwość korzystania nie tylko z samej marki i jej systemu, ale także uzyskiwanie produktów na własny użytek oraz dodatkowo zarabianie prowizji dzięki kwalifikacji na kolejny miesiąc działania.

Polecanie sklepu

To działania marketingowe, które mają na celu nie tylko samo dokonywanie sprzedaży, ale także pozyskanie partnerów do biznesu, którzy po prostu zaczną kupować u siebie, dzięki temu wszyscy zyskują. Marka dzięki zaufaniu i produktach wysokiej jakości, osoby polecające, które budują grupę biznesową, ale także nowo wchodzący do biznesu, którzy mają dokładnie takie same zadania, jak ich polecający, czyli ten kto o możliwości poinformował.

Dwa w jednym

Sklep partnera, taki który zwiera link partnerski jest możliwy do uzyskania wyłącznie przez rejestrację w biznesie, wniesienie opłaty startowej za 39 zł oraz dokonywania zakupów w każdym miesiącu. Ale jest też opcja wyłącznie dla kupujących, nie muszą oni prowadzić własnego biznesu, jeśli tego nie chcą, mogą zwyczajnie dokonywać zakupów, tak jak w każdym innym sklepie, tyle że dużo mniej się im to opłaci. Mówiąc kolokwialnie, zwykłe zakupy, to tylko konsumpcja, a zakupy u siebie i budowanie biznesu, dzięki któremu można mieć je w przyszłych miesiącach za darmo, a nawet otrzymać za nie wynagrodzenie, to tworzenie dla siebie i własnej rodziny biznesu, procentu składanego, ale także zerowe wydatki na model franczyzowy i dropshippingowy, za który w innych rodzajach biznesu, trzeba po prostu płacić, nie mając niczego w zamian i co stanowi tam jedynie koszt usługi.

Podsumowanie

Zamiast wydawać pieniądze jednorazowo, a potem zużywać produkty, bardziej perspektywiczne okazuje się robienie dokładnie tego samego, ale w modelu biznesu sieciowego. Pod warunkiem odpowiedniego podejścia do tematu. Znajomości tematyki produktów wysokiej jakości, to znaczy stworzonych z wykorzystaniem najnowszych technologii, ale także najlepszej jakości surowców, a także rozumieniu tego, że polecanie biznesu, to działanie polegające na poszukiwaniu osób przedsiębiorczych, albo takich które chcą poprawić swoje dochodu, a także edukować inne osoby, w kwestiach budowania biznesu. Warto mieć świadomość, że jest to działanie długoterminowe i wymaga dokształcania się, a także rzeczywistego korzystania z produktów firmy, a także zapotrzebowania na nie.

Kto komu płaci?

Dokonując zakupów, zobowiązujemy się do opłacania swoich zamówień, kiedy wprowadzamy nową osobę, ona robi to samo. Firma przeznacza do 40% procent wartości całego obrotu na wynagrodzenia dla osób, które pozyskują nowych partnerów, ale dzięki temu jednocześnie klientów. Każda nowo przystępująca do biznesu osoba, powinna wiedzieć, że jest dokładnie w tym samym miejscu, w którym była na początku osoba, które jej dany biznes poleciła. A także o tym, że jeśli dołączy, jako partner, to zrobi zakupy już u siebie w sklepie i to jej spowoduje kwalifikację na kolejny miesiąc, a dzięki temu także dostęp do wypracowywanego przez siebie wynagrodzenia.

Dołącz do mnie, jako partner biznesowy! Korzystamy z wysokiej klasy suplementów diety, wspomagając tym samym profilaktykę zdrowia. Gwarantujemy niskie koszty startu biznesu, na poziomie 300 zł miesięcznie, a w zamian wybrane produkty na miesiąc oraz uczestnictwo w programie gratyfikacji, możliwe wysokie zarobki miesięczne. Brak konieczności zakładania firmy na początku, a także możliwość działania przez internet i komunikatory. Ogromna szansa dla osób, które stawiają na rozwój własny i edukację biznesową.

Link do rejestracji

Kanał na YouTube a Marketing Firmy
Odbierz już teraz

Dowiedz się po co prowadzić kanał na YouTube
- Jak rozpocząć pracę z kanałem YT
- Jak założyć kanał na YouTube?
- Poradnik Początkującego YouTubera
- Jak stworzyć kanał youtube
http://wideopro.anita-zielke.pl/