Dubaj i Bangkok – na co się zdecydować?

przez | 4 czerwca 2023
Gdy za oknem jesień, porzucamy cudowną, starą Europę i chętnie wyjeżdżamy dalej. Gdzie? Drogi czekają dwie – albo tam, gdzie chcieliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a akurat trafiła się nam promocja. W taki sposób wiele Polaków zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.

Emiraty Arabskie

Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Tym, którzy marzą o poznaniu dalekich zakątków, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. Cena wycieczek dla wielu z nas odgrywa dużą rolę, jednak jest szczególnie ważną kwestią właśnie w przypadku dalekich, egzotycznych wojaży. Takim dalekim krajem z całą pewnością jest Tajlandia. Państwo, które nigdy nie zostało podbite, oszałamia bogactwem świątyń i tajskich rezydencji.

Ale Tajlandii niełatwo się oprzeć z wielu przyczyn. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się nijaka – takiego festiwalu smaków i zapachów nie odszukamy chyba w żadnym miejscu na świecie, a już z zdecydowanie nie za takie pieniądze. Albowiem Tajlandia to tani kraj, co jest jego kolejną wartością. W jej centrum znajdują się zagubione wśród ryżowych pól dawne królestwa. Południe nęci setkami kilometrów niebiańskich plaż, rajskimi wyspami oraz rozrywką na każdym poziomie. Górzysta Północ zapewnia trekkingi, spływy tratwami, eskapady na słoniach i spotkania z niezwykle fascynującymi mniejszościami etnicznymi, które nieustannie żyją tu zgodnie z wielowiekową tradycją. Jeżeli mamy zamiar poznać Tajlandię, należy wpisać w wyszukiwarce interesujący nas temat: Bangkok last minute, a z całą pewnością ukaże się nam lista ciekawych ofert.

A może chcemy poczuć się jak szejk i zobaczyć Dubaj – jedno z najbardziej atrakcyjnych miast świata? Dubaj last minute (zobacz: meksyk last minute z niemiec) to światowa stolica luksusu i tętniąca życiem metropolia. Już wiele lat temu przyciągnął uwagę świata dzięki oryginalnym projektom i ciekawym projektom budowlanym. Kilkusetmetrowe budowle i sztucznie powstałe wyspy zrobią na nas wielkie wrażenie. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to podróżowanie wszystkim osobom, których po prostu nie stać na dalekie wyprawy – najnowsze oferty na Dubaj last minute.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*