Dzierżawa naczep – poznajemy oferty rynkowe

przez | 15 lutego 2023
Marki budowlane do swojej dyspozycji potrzebują mnóstwo pojazdów, jakie należy przetransportować na lokalizację pracy. W stosunku do ich wielkości można wyróżnić te, które mogą pozwolić sobie na zakup naczep lub te, które jeszcze nie są w stanie tego dokonać. W tym drugim przypadku znakomitym rozwiązaniem jest pożyczenie przyczepy.

Na rynku jest sporo korporacji zajmujących się wynajmem naczep. Klient zagwarantowane ma stałe koszty wynajmu niezmiennie przez kompletny czas trwania umowy. Można bez trudności zaplanować inwestycję, dzierżawa naczep bowiem jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Nie trzeba martwić się o następną „papierkową robotę” jeżeli chodzi o nabycie i pozwolenia na dodatkowy sprzęt, a i koszta utrzymania go na szczytnym poziomie nie są już naszym kłopotem. Posłuży nam do przewozu maszyn takich jak na przykład (do wózków widłowych części zamienne) albo koparki.

więcej informacji

Autor: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre naczepy wyposażone w wyciągarki hydrauliczne, wtedy przy jakiejkolwiek dysfunkcji sprzętu budowlanego pomogą nam przetransportować go w inne położenie. Dzierżawić maszyny możemy zarówno na dłuższy jak i krótki okres. Zależy to już zaledwie od oferty, jaką zaprezentuje nam salon. Z uwagi na termin zlecenia, kontrakty długoterminowe wiążą się z ewentualnością okresowych wymian przyrządów po przeminięciu gwarancji na fabrycznie nowe. Taką usługę zapewniają bowiem zaledwie renomowane przedsiębiorstwa – Multi Truck Center. W Internecie znajdziemy wiele marek trudzących się wynajmowaniem tego typu sprzętu, lecz niektórzy oferują także ich sprzedaż.

Cena wypożyczenia waha się plus minus od tysiąca do niekiedy kilkunastu tysięcy złotych za miesiąc. Przy negocjowaniu kontraktu dzierżawa naczep może wynieść nas mniej, jeżeli zdecydujemy się na większą ilość maszyn. Pracownicy spółek będą bez wątpienia zainteresowani taką opcją, więc powinno się choć o tym napomknąć.

Wyjście, jakim jest dzierżawa naczep jest idealną opcją zarówno dla małych jak i znaczących firm budowlanych. Zaoszczędzi to masę funduszy , pomoże przekonać się, czy jest nam to faktycznie przydatne.Dla osób prywatnych także się przyda w pilnych wypadkach, przykładowo przy przeprowadzkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*