Jak się przedstawia mapa zakupów w stolicy Wielkopolski, największe galerie handlowe w tym mieście.

przez | 17 stycznia 2023
Poznań będąc stolicą Wielkopolski zachęca mieszkańców okolicznych miejscowości przeróżnymi możliwościami na zrobienie zakupów. Rzecz jasna najważniejszymi miejscami zakupów na jego terenie w dalszym ciągu pozostają duże galerie handlowe, jakich jest w tym mieście coraz większa ilość. Na dzień dzisiejszy działa ich już prawie dziesięć, a w planach są kolejne, jak widać rynek w Wielkopolsce nie nasycił się w pełni i znajdzie się na nim miejsce na następne firmy.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Będzie to też wynikać z filozofii inwestorów, wracających do największych miejscowości i budują następne obiekty. Obecnie Poznań to jeden z najbardziej nasyconych rynków handlowych w naszym kraju, w dużym stopniu wynika to także z faktu, że ma też dużą siłę nabywczą, prawie jedną czwartą większą od średniej w kraju. Tak czy inaczej przeciętny poznaniak raczej nie będzie miał powodów do narzekań, bo zakupy np. Biowin drożdże gorzelnicze Turbo w ceneolokalnie.pl zrobić może w pobliżu domu, w jednym z kilku dużych i sporej ilości mniejszych centrów handlowych działających w tej miejscowości.

Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób, szczególnie z pobliskich miast, robi zakupy w Poznaniu co pewien okres czasu, starają się więc oni wtedy, aby podczas pobytu jak najwięcej załatwić i kupić polecany Biowin szynkowar szy15sn. Dlatego też najlepszą opcją na takie zakupy będą na pewno duże galerie, a do najpopularniejszych z pewnością zalicza się poznańska Plaza.

Jeżeli interesuje Cię ten post, bez ociągania przeczytaj jeszcze inne warte zerknięcia (proformasport.pl/kontakt/) wpisy – na pewno również Cię zaabsorbują.

Ma ona powierzchnię około sześćdziesięciu tysięcy metrów i działa w niej blisko 150 punktów usługowych oraz sklepów. Ważne miejsce na zakupowej mapie w Poznaniu zajął również King Cross Marcelin, w nim kupujący będą mieli do dyspozycji o trzydzieści placówek mniej niż w Plazie. Trochę większa i chętnie odwiedzana przez większość mieszkańców Poznania jest Galeria Malta, wybudowana ona została kilka lat temu i oferuje prawie 200 sklepów różnych branż, a także bardzo nowoczesną, stylową architekturę. No i na zakończenie przeglądu zakupowej mapy Poznania trzeba wymienić Stary Browar, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc o takim charakterze nie tylko w Polsce, lecz również na świecie i w Europie, bo kilkukrotnie zdobywał on nagrody w kategorii najlepszych handlowych obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*