Każdy przedsiębiorca powinien poszukiwać możliwości, ażeby rozwinąć lepiej swoją firmę. Całe szczęście istnieją ku temu przesłanki

przez | 11 marca 2023
Ażeby można było rozwijać swoją działalność, w dzisiejszych czasach konieczna jest cała masa ciekawych pomysłów, ale tylko tego typu, które zapewniają wymierne korzyści. Co bowiem po tym, kiedy mamy interesujące i efektowne pomysły, jakie kompletnie nie gwarantują rezultatów, czyli pieniędzy. Stale więc należy poszukiwać najbardziej właściwych metod na to, aby rozwinąć swoją firmę, to tak naprawdę świadczy o tym, że posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, co więcej nie cofamy się do tyłu.

transport kolejowy

Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Całe szczęście niekiedy pojawiają się możliwości, które są dla nas jak ulał. Ostatnio wielu zelektryzowała informacja o wielkiej inicjatywie, czyli transport kolejowy z Chin do Polski.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www (http://www.termas.pl/) posiada jedynie potrzebne wiadomości, które zapewne Ci się mogą przydać. Sprawdź nas oraz dostrzeż, że warto jest go odwiedzić.

Nie trzeba nawet objaśniać, dlaczego jest to tak ważne dla wielu przedsiębiorców, ponieważ Chiny to dzisiaj jedno z najbardziej uprzemysłowionych państw świata, które rozwija się w niezwykłym tempie – transport kolejowy z Chin do Polski z tą firmą. Dokonywanie transakcji z firmami z tego kraju, to spora szansa na lepsze rezultaty. Dzięki takiemu transportowi to faktycznie staje się realne.

Plany są ambitne, co oznacza rozbudowę tak zwanego suchego portu w Małaszewiczach na granicy białoruskiej, dzięki czemu możliwa będzie obsługa 300 pociągów rocznie. Jak mówią w PKP, transport kolejowy między Chinami, a Polską, to rzeczywiście same plusy. Ma to wielkie znaczenie w przewożeniu różnych ładunków, a najbardziej ubrań i elektroniki. Jeśli na rynek wchodzą nowości, to producentom jak najbardziej zależy, by trafiły one jak najbardziej błyskawicznie do klienta. Transport kolejowy z Chin do Polski będzie trwał max. czternaście dni, podczas gdy transport morski to więcej niż trzydzieści pięć dni. Początkowo na tej trasie mają być trzy pociągi tygodniowo, lecz ich liczba będzie się zwiększać.

Faktycznie zyska na tym cała nasza gospodarka. Pierwsi do skorzystania z tego rodzaju możliwości będą polscy odbiorcy chińskich towarów, ale to ogólnie znacząca szansa dla naszych rodzimych eksporterów. Dzisiaj transport chińskich produktów do Europy zdominowany jest przez statki, a tylko 3,5 procent eksportu przybywa do UE za pośrednictwem kolei. Jak więc widzimy, mamy tu do czynienia z niewykorzystanym potencjałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*