Lecisz na wyprawę i nie masz gdzie zaparkować auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie ofertę!

przez | 10 czerwca 2023
Wybierając się na wyprawę aeroplanem nie stale można pozwolić sobie na zostawienie wozu pod blokiem chociażby z aspektów bezpieczeństwa. W szeregu przypadków jest także problem z podwózką pod lotnisko za sprawą kogoś poufałego. Będziemy mogli wtedy skorzystać z parkingu przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Dozór i doglądanie gwarantują nam pewność samochodu, a więc nie będziemy musieli się kłopotać w czasie wyjazdu o potencjalne krzywdy. Parking przy lotnisku we Wrocławiu jest usytuowany wprost przy terminalu, w związku z tym nie ma obwiązku dojazdu do miejsca odlotu busem. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Może Cię zainteresować – przy Cargo

Przed terminalem znajduje się tzw. strefa krótkiego postoju (Kiss & Fly). Zbiorowy czas gratisowego przejazdu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Jeśli chodzi o parking długoterminowy, jest wybór dokonania rezerwacji przez Internet, faktura wysyłana jest w owym czasie drogą mailową. Posiadamy w takim przypadku gwarancję miejsca, jakie wybraliśmy sobie z mapy. Władze lotniska nakłaniają do skorzystania z parkinkgu VIP umieszczonego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy respektują sobie czas i swoją intymność oraz wyczekują indywidualnej obsługi w wygodnych warunkach.

Zagwarantowany jest dedykowany personel przeszkolony w rozmiarze protokołu dyplomatycznego, komfortowe udogodnienia do relaksu czy też pracy w podobny sposób przed, jak i po wyprawie, ochrona (czytaj więcej ochrona łódzkie) bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego rodzaju usługi zachowujemy czas przez optymalne przycięcie procedur lotniskowych, przez co jest dozwolone pokazać się na porcie lotniczym niekiedy 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego rodzaju osób usytuowany jest w przystępnym miejscu, w pobliżu wejścia do terminalu. Miejsca parkingowe są znakowane odcieniem niebieskim oraz specjalnymi znakami – klik klik.

Dzisiejsze lotnisko w mieście Wrocław jest wyekwipowane w doskonały i niedrogi parking dla podróżujących. Jest on zaadaptowany tak samo dla niepełnosprawnych jakrównież sprawnych ludzi. O ile staramy się natomiast błyskawicznie dostać się do samolotu unikając formalności, powinniśmy skorzystać ze strefy VIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*