Archiwa tagu: nieruchomości

nieruchomości

Rzeczoznawca nieruchomości będzie umiał zaproponować konkretną kwotę

Czy powiemy ile mamy szansę dostać za nasze lokum? Na co dzień niejednokrotnie nie interesujemy się tym, ile możemy zainkasować za nasze mieszkanie, lecz będą takie chwile, kiedy znajomość tej kwoty ma szansę być przydatna. Oczywiście samodzielnie nie jesteśmy w stanie określić ile to wszystko jest warte, dlatego warto skorzystać z wsparcia osoby, która zna się na tego rodzaju sprawach, ma w nich doświadczenie i idealnie będzie w stanie określić na ile mamy szansę wycenić naszą nieruchomość, a też będzie w stanie powiedzieć nam, dlaczego właśnie tak.

Dobrze czasami powiedzieć ile posiadamy

Zazwyczaj nie myślimy o tym, jak spory jest tak rzeczywiście nasz majątek. Mimo wszystko jeśli pragniemy powziąć się jakiejś inwestycji, albo chcemy spisać swój testament, to z pewnością trzeba posiadać taką informację, ponieważ jedynie wówczas będziemy mogli robić wszystko w właściwy sposób oraz mieć gwarancję, iż nic nie ominęliśmy.

Weryfikacja dewelopera przy kupnie nowiutkiego mieszkania

Decydując się na kupno nowego mieszkania deweloperskiego, powinniśmy uprzednio dobrze sprawdzić dewelopera. Wskazane jest na pewno wybierać jednostki porządne, wiarygodne i uczciwe, gdyż od tego zdoła zależeć sukces inwestycji, a także jej terminowe ukończenie. Należałoby sprawdzić czy konkretny deweloper przynależy do jakichś organizacji deweloperskich.